Pomieszczenia Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Olsztynie znajdują się w budynku przy ul. Kajki 10/12 na pierwszym piętrze. Dostęp do budynku odbywa się od frontu budynku od strony ul. Kajki.

Wewnątrz budynku dostęp dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach jest ograniczony do wysokości parteru. Ze względu na rozwiązania konstrukcyjne budynku nie ma możliwości zamontowania w budynku windy i jest obecnie całkowicie nieprzystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością. W części zajmowanej przez Kolegium brak również toalety przystosowanej dla osób niepełnosprawnych.

W związku z tym, Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Olsztynie wdrożyło następujące rozwiązania w zakresie obsługi osób z niepełnosprawnością, po przybyciu do budynku, w którym mieści się siedziba Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Olsztynie, osoba z niepełnosprawnością może skontaktować się pod numerem telefonu 89 5 23 53 96 z pracownikiem Kancelarii Kolegium, który przeprowadzi wstępną rozmowę w celu ustalenia charakteru załatwianej sprawy i udzieli dalszych instrukcji lub na parterze dokona obsługi.

Uzgodnienia terminu wizyty w Urzędzie można dokonać za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 89 523 53 96.

Najbliższe miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych w pobliżu Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Olsztynie znajduje się na ul. Dąbrowszczaków przy budynku WPB.

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. poniedziałek, 15 maj 2023 14:22 Administrator
Artykuł został zmieniony. czwartek, 07 marzec 2024 11:35 Administrator